Historia

Jesteśmy firmą rodzinną, która została założona w 1992 roku. Od początku istnienia, aż do dnia dzisiejszego głównym naszym celem jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości wyrobów garmażeryjnych i kulinarnych, a także organizacja wszelkiego typu imprez okolicznościowych, firmowych oraz usługi cateringowe.

Już po czterech latach działalności nasze produkty zyskały uznanie:
- 1996 Wielkopolski Znak Jakości dla sandacza faszerowanego w galarecie oraz wyróżnienia, – 1996 Wielkopolska Jakość dla ośmiu prezentowanych na targach produktów,
- 1997 Znak Wielkopolska Jakość za wyroby garmażeryjne,
- 1998 Złoty Klucz Jakości za prosie grillowanie z farszem oraz sandacza faszerowanego w całości,
- 1998 statuetka HIT’98 za stół bankietowy,
- 1999 Wielkopolska Jakość za stół degustacyjny
- 1999 Złoty Klucz Jakości za indyk faszerowany
- 2003 Znak Jakości za profesjonalną obsługę w dziedzinie sztuki kulinarnej
- 2006 statuetka HIT’06 za wysoki standard jakościowy oferty cateringowej i garmażeryjnej 
- 2014 Otrzymanie tytułu "HIT Promocji Regionu 2014" za kulinarne propagowanie Wielkopolski oraz długoletnią, smaczną współpracę z przedsięwizięciem "Gospodarczo- Samorządowy HIT Regionów"

 

Od tego czasu uczestniczyliśmy w wielu imprezach, na których nasze wyroby zdobywały uznanie nie tylko jury różnego typu konkursów, ale przede wszystkim uznanie konsumentów, których opinia po dziś dzień jest dla nas najcenniejsza.

Dziś jesteśmy jednym z największych producentów produktów garmażeryjnych i kulinarnych w rejonie wielkopolski. Wśród naszych odbiorców są klienci indywidualni, ogólnopolskie sieci handlowe oraz firmy korzystające nie tylko z naszych wyrobów, ale również oferowanych przez nas usług cateringowych.

Prezentem na 20 jubileusz było Centrum Bankietowe Specjał, które otworzyliśmy 13.04.2012r. w Przybyszewie przy ul. Wiejskiej 84 A, gm. Święciechowa. Obiekt dysponuje trzema salami, z których balowa może pomieścić 150 osób, a pozostałe dwie po 70 osób. Łącząc wszystkie sale możemy zaoferować obsłużenie imprezy na 300 osób. Dodatkowo zadaszone grillowisko, usytuowane w ogrodzie umożliwia biesiadę dla 120 osób.

 

 

 

o firmie menu  centrum bankietowe catering  aktualności  referencje  |  kontakt  

 

 

Zakład Garmażeryjny SPECJAŁ,  ul. Dolna 4,  64-100 Leszno    |    projekt i wykonanie strony IMAGO